Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností a postupne klesajú aj ich ceny.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

4-izbový byt na Fončorde

Medzi najhorúcejšími nehnuteľnosťami, ktoré je možné „uchmatnúť“ na realitnom trhu, je aj priestranný, slnečný, kompletne a vkusne zrekonštruovaný, štvorizbový byt až s piatimi loggiami, ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici na sídlisku Fončorda. Celková výmera bytu, ktorý prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou, je spolu s loggiami cca 112 m². K bytu prislúcha murovaná pivnica a externá práčovňa. Príjemný životný štýl, južná orientácia nehnuteľnosti s výhľadom na panenskú prírodu, tiché prostredie a výborná občianska vybavenosť, to sú dôležité vlastnosti, ktoré Vám uvedená lokalita prináša. Cenovka sa vyšplhala na 289-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Na predaj je aj tento trojizbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza na Magurskej ulici v Sásovej. Celková výmera úžitkovej plochy bytu je 64 m², situovaný je na šiestom poschodí bytového domu s výťahom. Bytový dom má celkovo 7 poschodí. Dispozičné riešenie bytu pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne s loggiou, kúpeľne, samostatného WC, priestrannej chodby. K bytu patrí pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu. Orientácia bytu je východ a západ. V roku 2013 prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bolo vymenené a zrekonštruované celé bytové jadro. Pri tej príležitosti bola vymenená vodoinštalácia, elektroinštalácia. V byte sú vymenené okná za plastové. Vo všetkých izbách je plávajúca podlaha. Cena nehnuteľnosti je 134-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v centre mesta

Dvojizbový byt vo výbornej lokalite je k dispozícii pre všetkých záujemcov, ktorí pristúpia na cenovku takmer 250-tisíc eur. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží, kde sa rovno po zaparkovaní v podzemnej garáži vyveziete výťahom. Na menšej terase orientovanej na západ môžete relaxovať po práci, alebo na druhej pokojne grilovať s priateľmi keďže je orientovaná do vnútrobloku. Tento moderný bytový dom na Fortničke vám garantuje absolútny komfort v centre mesta, kde je zároveň pokoj a všetko prijemné v okolí. Pre viac informácií odporúčame kliknúť na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.