Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

2-izbový byt na Uhlisku

Potrpíte si na štýlové bývanie a kvalitu, ale nemáte čas riešiť rekonštrukciu? Medzi najnovšie dostupnými nehnuteľnosťami je na predaj vkusný, zrekonštruovaný a dizajnovo zariadený byt v obľúbenej lokalite na Uhlisku. Dvojizbový byt na 2. poschodí prešiel kompletnou rekonštrukciou a osloví aj náročnejšieho záujemcu a môže byť odpoveďou na vaše hľadanie vysnívaného bývania či investičnej príležitosti. Cena tejto nehnuteľnosti je necelých 200-tisíc eur a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

Rodinný dom v starej Sásovej

Za 415-tisíc eur je na predaj novo-zrekonštruovaný rodinný dom v Banskej Bystrici v časti Stará Sásová na Stránskej ulici. Predávaná nehnuteľnosť je dispozične veľmi dobre riešená – má dve samostatné kúpeľne, štyri nepriechodné izby, spoločenskú miestnosť s kuchyňou a jedálňou. Vykurovanie je riešené prostredníctvom kondenzačného plynového kotla a teplovzdušného vstavaného krbu. Dom je čiastočne podpivničený a poskytuje možnosť státia pre dve motorové vozidlá a taktiež disponuje veľkou garážou so samostatným vjazdom. Viac informácií nájdete na bbonline.sk/reality.

Rodinný dom v Slovenskej Ľupči

Ak hľadáte lukratívny dom v blízkosti mesta s dokonalým výhľadom, záhradou pod lesom a perfektnou dostupnosťou, k dispozícii je dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom v Slovenskej Ľupči. Zastavaná plocha 176 m² a obytná plocha domu 138 m² poskytne dostatok priestoru celej vašej rodine. Novostavba je posledná na tichej ulici nových rodinných domov, v pokojnej a lukratívnej štvrti. Veľkorysú záhradu pod lesom ocenia hlavne tí, ktorí milujú relaxovať vonku s dokonalými výhľadmi a zvukmi prírody. Tento rodinný dom uspokojí aj náročnú rodinu, ktorá preferuje pokojne bývanie pod lesom na dedine a zároveň Vás nepripraví o žiadnu z výhod mesta. Cena nehnuteľnosti je stanovená na 478-tisíc eur a viac o tejto ponuke môžete nájsť na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.