Realitný trh sa po dlhom období slabej ponuky začína meniť. Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

1-izbový byt na Uhlisku

V najnovšej ponuke s nehnuteľnosťami je k dispozícii na predaj 1-izbový byt v tehlovom dome v Banskej Bystrici na sídlisku Uhlisko. Byt sa nachádza na druhom poschodí a celková výmera podlahovej plochy bytu 31,53 m². Byt pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvo bytu tvorí kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC, spací priestor a priestranná murovaná pivnica. Byt prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou, kedy bolo prerobené aj jadro. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite neďaleko centra mesta. K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Jeho cena je necelých 115-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

Rodinný dom v Radvani

Na predaj je aj 3-podlažný rodinný dom na Malachovskej ceste v Banskej Bystrici. Nachádzajú sa v ňom 4 izby, kuchynský kút, 3 kúpeľne a zimná záhrada. Z dispozičného hľadiska sa na prízemí nachádza vstupná chodba, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovým kútom a zimná záhrada. V podkroví sa nachádzajú dve izby a kúpeľňa s vaňou. V podzemnom podlaží z ktorého je však východ na záhradu sa nachádza vstupná chodba, izba, kúpeľňa a dve skladové miestnosti. Rodinný dom je v dobrom technickom stave a v súčasnosti je využívaný na prenájom. Okrem bývania je možné využitie tejto nehnuteľnosti aj ako sídlo firmy. Podlahy v dome sú vyhotovené ako plávajúce laminátové a z keramickej dlažby, okná v dome sú plastové. V kuchyni sa nachádza na mieru vyrobená kuchynská linka. Súčasťou rodinného domu je aj pozemok so záhradou o celkovej výmere 641 m². Jeho cena je 280-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v centre mesta

Využite jedinečnú príležitosť bývania v obľúbenej lokalite, na predaj je totiž aj tento dvojizbový byt na Komenského ulici v Banskej Bystrici. Veľkorysý priestor, zaujímavá dispozícia, kompletne zariadený a vybavený byt s biokrbom poteší nejedno oko. Dostatok úložného priestoru vďaka nábytku na mieru určite oceníte. Svoje auto budete mať pod kontrolou na vonkajšom státi, ktoré je už v cene. Nízke mesačné náklady (146€) novostavba blízko do centra to je zaručene skvelá ponuka. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.