Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Slnečná novostavba rodinného domu, Suchý vrch, Banská Bystrica

Najaktuálnejšia ponuka sa týka novostavby rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite Suchý vrch. Ide o dvojpodlažnú nehnuteľnosť s pozemkom v rozmere 430 m², pričom celková plocha nehnuteľnosti je 138,98 m². Nachádza sa tu vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou s výstupom na slnečnú terasu, kúpeľňa, špajza a technická miestnosť. Druhé podlažie s rovnakou výmerou tvorí chodba, spálňa, detská izba, hosťovská spálňa a kúpeľňa.

Konštrukcia nehnuteľnosti je drevená, základy domu sú železobetónové s hydroizoláciou. Dom je zateplený. Strešná krytina je pozinkovaný plech a strecha je pultová. Vodovod, na ktorý je nehnuteľnosť napojená, patrí občianskemu združeniu. Kanalizácia je verejná. Ďalej sú tu plastové okná s izolačným trojsklom, ktoré disponujú exteriérovými žalúziami na elektrické ovládanie. Internet je riešený optickým káblom.

Nehnuteľnosť disponuje slnečnou terasou, dvorom s rovinatým pozemkom a dvoma exteriérovými parkovacími státiami. Ak hľadáte nehnuteľnosť s pekným výhľadom, s dobrým prístupom do mesta a v lukratívnej lokalite obklopenej zeleňou, tento dom je ideálna voľba. Orientácia nehnuteľnosti je na juhovýchod, juhozápad, severozápad a severovýchod. Cena nehnuteľnosti je 389-tisíc eur a viac sa o tejto ponuke dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Radvani, Sládkovičova ulica

V najnovšej ponuke realít na BBonline.sk je aj tento čiastočne zrekonštruovaný slnečný 3-izbový byt v mestskej časti Radvaň, na Sládkovičovej ulici. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 70,08 m². Byt sa nachádza na 3. poschodí a patrí k nemu lodžia orientovaná na juhozápad. V obytných miestnostiach sú drevené parkety, v kuchyni a kúpeľni je dlažba. Rozvody vody, odpadu a elektriny sú pôvodné okrem kuchyne, ktorá bola približne pred piatimi rokmi kompletne zrekonštruovaná.

V nehnuteľnosti je zavedený optický kábel na internet. Okná v nehnuteľnosti sú plastové. Interiérové dvere sú pôvodné. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. V kúpeľni sa nachádza vaňa a keramické umývadlo so zrkadlom. Toaleta je v byte samostatná, nachádza sa tu aj práčka. Vchodové dvere sú bezpečnostné. Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu. Jeho cena je 170-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

4-izbový byt v novostavbe Gazdovský trh, Fončorda

Pre záujemcov o budúce bývanie v novostavbe je tu ponuka na sídlisku Fončorda. Na ulici Družby vyrastá bytovka, v ktorej sa bude nachádzať 4-izbový byt. Spolu s ním budú všetky ostatné byty dokončené na úrovni holobytu a dokončenie bytového domu je naplánované na november roku 2022. V prípade záujmu je možné si objednať dokončenie bytu u dodávateľskej firmy. K bytom je možné dokúpiť si pivnicu a prenajať si parkovacie miesto či už v garáži alebo pod prístreškom na dvore bytového domu. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.