Takmer pred rokom pribudol na stránkach BBonline.sk bezplatný inzertný portál pre realitné ponuky domov, bytov či pozemkov a tiež portál pre ponuky práce.

Inzertné podstránky sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najlepšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Priestranný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou

Cena: 139 900 €

Realitná kancelária DO DOMČEKA ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Sládkovičkovej ulici v Radvani. Jedná sa o priestranný a dispozične veľmi dobre riešený byt v zateplenom panelovom bytovom dome na 3. poschodí. V bytovom dome nie je výťah. Jeho celková výmera je 85,35 m².

Pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby, spálne, pracovne, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a šatníka, balkónu a lodžie. Byt má murované jadro a sú v ňom plastové okná so žalúziami. Na stenách a stropoch sú hladké omietky. V rámci rekonštrukcie boli tiež čiastočne menené rozvody elektriny, vymenené vybavenie kuchyne, kúpeľne a toalety. Viac informácií nájdete TU.

1-izbový byt v príjemnej lokalite na Tulskej ulici

Cena: 78 000 €

Realitná kancelária DO DOMČEKA ponúka na predaj aj 1-izbový byt na Tulskej ulici v mestskej časti Fončorda. Nehnuteľnosť sa nachádza na 8. poschodí v panelovom bytovom dome. Celková výmera podlahovej plochy je 29,9 m². Byt je svetlý a teplý s dobre riešenou dispozíciou. V roku 2008 prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zrealizovaná výmena jadra.

Pozostáva z predsiene, kuchyne, kúpeľne a obytnej izby so spacím kútom. Súčasťou kuchyne je jedálenský kút, kuchynská linka, vstavané spotrebiče a chladnička. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo a toaleta. Na nehnuteľnosti je pre nového majiteľa plánovaná kompletná výmena elektrických rozvodov a taktiež nová maľovka, ktorá je súčasťou predajnej ceny. Viac informácií nájdete na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt v novostavbe takmer v centre mesta

Cena: 80 000 €

1-izbový byt sa nachádza na Rudlovskej ceste takmer v centre Banskej Bystrice. Je súčasťou Rudlovská residence, ktorá je vo výstavbe od 17.05.2021.

Projekt mení administratívny objekt na pohodové bývanie. V novom obytnom dome vznikne 12 jednoizbových, 7 dvojizbových, 10 trojizbových, 5 štvorizbových bytov a 14 dvojizbových a 2 štvorizbové apartmány. K jednotlivým bytom si majitelia môžu dokúpiť aj pivnice. Viac informácií nájdete TU.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.