Situácia na trhu s realitami sa zmenila. Ceny nehnuteľností sa síce čiastočne znížili, zhoršuje sa však zároveň dostupnosť hypoték. Správny výber nehnuteľnosti je tak naďalej náročnou úlohou, ktorá si vyžaduje svoj čas.

V našom prehľade sa znovu pozrieme na vybrané domy či byty, ktoré sú aktuálne v ponuke. Desiatky realitných ponúk nájdete vďaka webu bbonline.sk/reality. V nasledujúcom článku vyberáme niektoré z tých, ktoré pribudli v uplynulých dňoch.

2-izbový byt na Triede SNP

Jedna z najžiadanejších lokalít v širšom centre Banskej Bystrice ponúka bývanie v pokojnom prostredí. Ponúkaný byt sa nachádza na štvrtom poschodí bez výťahu, čo však vykompenzujú výhľad z neho ako aj to, že vám nad hlavou už nebude dupotať žiadny sused

Byt má za sebou rekonštrukciu a predáva sa zariadený. Zateplený aj celý bytový dom, ktorého výhodou, sú aj dve pivnice prislúchajúce priamo k bytu. Jeho cena je určená na 133-tisíc eur. Viac informácií nájdete v konkrétnej ponuke.

3-izbový byt na Fončorde

Internátna ulica na Fončorde patrí medzi vyhľadávané lokality pre blízkosť prírody, ale zároveň dosah centra a všetku potrebnú občiansku vybavenosť. V ponuke je teraz napríklad trojizbový byt zvolenského typu s výmerou 79 metrov štvorcových.

Byt sa nachádza na prízemí a je v pôvodnom stave. Ponúka nepriechodné izby a patrí k nemu aj murovaná pivnica. Byt má navyše bezbariérový prístup. Jeho cenovka je aktuálne určená na 159 900 €. Ďalšie podrobnosti sú dostupné v ponuke na BBonline.sk/reality.

Trojpodlažný rodinný dom v Radvani

Posledná ponuka, na ktorú sa pozrieme v aktuálnom prehľade môže ponúknuť hneď tri byty v jednom. Viacgeneračný rodinný dom v Radvani totiž na 300 metroch štvorcových ponúka tri samostatné bytové jednotky s vlastným vstupom. Môže tak slúžiť ako zaujímavá investícia, ale aj ako viacgeneračný rodinný dom.

Súčasťou je aj dvojgaráž, každý byt má k dispozícii pivnicu a záhradný domček. Samotná nehnuteľnosť so slnečnou záhradou je v pôvodnom, ale podľa zverejneného inzerátu veľmi dobrom technickom stave. Tri byty pod jednou strechou majú cenovku na sume 350-tisíc eur. Viac v konkrétnej ponuke…

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.