Realitný trh sa po dlhom období slabej ponuky začína meniť. Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na THK

Pre záujemcov o ľahký prechod do nového bývania je k dispozícii na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 76 m² a s dvoma loggiami. Ide o kompletne zariadený a vybavený byt vo vyhľadávanej lokalite Triedy Hradca Králové. Orientácia je na dve strany (južná a západná), s výhľadom na Urpín a dvor s detským ihriskom. Ulica THK a jej okolie je z hľadiska vybavenosti určite patrí medzi tie lepšie, v okolí sa nachádzajú školy, škôlky, detské ihriska, lekáreň, potraviny, pizzeria, bowling, tenisové kurty, telocvičňa alebo plážové kúpalisko. Jeho cena je 192-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt na Fončorde v pôvodnom stave

Medzi ponúkanými nehnuteľnosťami sa ocitol dvojizbový byt na Švermovej ulici. Byt sa nachádza na druhom poschodí 4-poschodového tehlového domu a jeho celková výmera je 55 m². Byt je v takmer pôvodnom stave, čistý, obývaný. Príslušenstvom je balkón v spálni, situovaný do príjemného prostredia plného zelene a 2 pivnice v suteréne domu. V prípade záujmu je možné prenajať si garáž pred domom. Lokalita je pokojná, ľahko dostupná, plná zelene, neďaleko centra a športovísk. Jeho cena je 152-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

Rodinný dom v Španej Doline

Pre záujemcov o pokojné bývanie je na predaj historický, kamenný dom v centre Španej Doliny, ktorý býval od 16. storočia ubytovaním banských felčiarov. Dom je výhodne situovaný v briežku, v centre obce, s celodenným slnkom, oknami orientovaný na juhozápad. Z prednej záhrady vedie pohodlné, široké schodisko na rekreačnú terasu vyhrievanú slnečnými lúčmi až do západu slnka. Zo vstupnej haly je prístupná hosťovská izba, kúpeľňa s WC a ďalej jedáleň s renesančnou klenbou z ktorej sa prechádza do obývacej izby s dreveným trámovým stropom, kuchyne, obývacej verandy s balkónom s výhľadom na Kremnické vrchy.  Dom je vykurovaný z krbu v jedálni teplovzdušnými rozvodmi. Jeho cena je 289-tisíc a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.