Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

3-izbový byt v novostavbe Rudlovská Residence

Začneme novostavbou na Rudlovskej ceste, v ktorej je k dispozícii aj tento 3-izbový byt. Rudlovská Residence je projekt, ktorého výstavba začali v máji 2021 a obyvateľom ponúkne moderné bývanie vo výhodnej lokalite. Zmluvné dokončenie výstavby bytového domu je december 2022.

3-izbový byt č. 205 sa nachádza 2. poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, troch izieb, kúpeľne s WC a balkóna. Byt bude dokončený v štandarde vrátane zariaďovacích predmetov v kúpeľni a vo WC. Dvere budú drevené s drevenými obložkovými zárubňami, podlahy budú vyhotovené ako plávajúce laminátové a z keramickej dlažby. Cena je 214-tisíc eur. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

2-izbový apartmán v novostavbe Rudlovská Residence

Za výhodných 122-tisíc je k dispozícii 2-izbový apartmán na 1. poschodí novostavby Rudlovská Residece. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne a WC. V kúpeľni bude umývadlo s pákovou vodovodnou batériou, sprchovací kút a WC typ Geberit. Dvere budú drevené s drevenými obložkovými zárubňami, podlahy budú vyhotovené ako plávajúce laminátové a z keramickej dlažby.

Parkovanie pre obyvateľov domu je zabezpečené na 52 ks garážových státí v parkovacom dome ktorý je súčasťou bytového domu a 18 ks vonkajších parkovacích státí pred bytovým domom a v jeho dvore. Zmluvné dokončenie výstavby bytového domu je 12/2022. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v pôvodnom stave, Slovenská Ľupča

Až 82,52 m² ponúka priestranný byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v obci Slovenská Ľupča, ktorá je vzdialená od Banskej Bystrice iba pár minút jazdy autom. Byt sa nachádza na 1. podlaží a patria k nemu dve pivnice. K nehnuteľnosti tiež patrí spoluvlastnícky podiel na dvore a predzáhradke v areáli bytového domu. Parkovanie pri dome je bezproblémové. Vstup do dvora je cez elektrickú bránu na diaľkové ovládanie.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, toalety, kuchyne, špajze, chodby, obývacej izby a spálne. V obytných miestnostiach sú na podlahách drevené parkety. V kúpeľni a na WC je položená dlažba. V kuchyni a vo vstupnej hale je tiež dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná, nové radiátory a plynový kotol. Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu, cena sa vyšplhala na 110-tisíc eur. Viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.