Na začiatku augusta pribudol na stránkach BBonline.sk bezplatný inzertný portál pre realitné ponuky domov, bytov či pozemkov a tiež portál pre ponuky práce.

Inzertné podstránky sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najlepšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

2-izbový byt na  Mládežníckej ulici s výbornou občianskou vybavenosťou

Cena: 86 000 €

Realitná kancelária Do domčeka ponúka na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Fončorda. Byt sa nachádza na prízemí zatepleného panelového domu. Pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby, detskej izby, kúpeľne a samostatného WC. V izbách je laminátová podlaha, v chodbe, kúpeľni a WC je keramická dlažba. Byt je kompletne zrekonštruovaný, má murované jadro, okná bytu sú plastové so žalúziami. Patrí k nemu aj murovaná pivnica. Parkovanie pri bytovom dome je verejné. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 55,87 m².

Byt disponuje výbornou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, MHD, obchody, kaviarne, reštaurácie, pošta, lekáreň, kostol a iné dostupné služby. Výhodou bytu je možnosť rozdeliť obývaciu miestnosť na obývaciu časť a spálňu, nakoľko to umožňuje rozloha a pôdorys miestnosti. Byt sa predáva kompletne zariadený aj s elektrickými spotrebičmi. Viac informácií o ponuke nájdete TU.

Apartmán v apartmánovom dome  so saunou, bazénom a terasou na Donovaloch

Realitná kancelária Do Domčeka ponúka na predaj aj apartmán v horskej obci Donovaly, v blízkosti Banskej Bystrice. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí Apartmánového domu Šafrán. Pozostáva z vonkajšej terasy, obývacej izby s kuchynským kútom, vstupnej haly, spálňového priestoru a kúpeľne so spoločným WC. Celková plocha bytu je 43,01 m².

Výhodou apartmánu je vonkajšia terasa so sedením, na ktorej si budúci majiteľ môže vychutnať večernú šálku čaju, či raňajky v lete. Orientácia apartmánu je na východ. Súčasťou vybavenia komplexu Šafrán je spoločná vstupná hala, sauna a bazén s terasou. V bezprostrednej blízkosti apartmánu sa nachádza spoločná lyžiareň, ktorú je možné využiť ako odkladací priestor, reštaurácia a verejné parkovisko. Ďalšie informácie o ponuke nájdete TU.

Moderný 2-izbový byt v rezidencii Horná v centre mesta

Cena: 109 850 €

Developer ponúka viaceré moderné byty na Hornej ulici v centre mesta. Jedným z nich aj 2-izbový byt s orientáciou na severovýchod. Predáva sa ako holobyt a jeho celková výmera je 57,50 m2. Po dohode sa k nemu dá prikúpiť aj parkovacie státie v hodnote 13 000 €.

Rezidencia Horná 37 prechádza kompletnou rekonštrukciou. Z pôvodnej historickej budovy vzniká súčasné štýlové bývanie s nadštandardným zázemím a originálnou dávkou luxusu a nadčasovosti. Historickú budovu z 19. storočia neprehliadnete, pretože sa nachádza v absolútnej blízkosti Námestia SNP, Múzea SNP a jeho priľahlého parku. V pešom dosahu bytového domu sa nachádza kompletná infraštruktúra ako sú obchody, kaviarne, reštaurácie, kancelárie a taktiež mestská materská škola. Viac informácií nájdete TU.