Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

1-izbový apartmán v Rudlovská Residence

V novom obytnom dome vznikne 12 ks jednoizbových apartmánov. Apartmány budú dokončené v štandarde čo znamená, že do toho Vášho si budete dokupovať už len kuchynskú linku a spotrebiče do nej. Bytový dom bude dokončený v decembri roku 2022. Ďalšie informácie o ponuke bytov, ich výmerách a cenách ako aj o technickom riešení stavby sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v novostavbe Rudlovská Residence

Opäť pokračujeme novostavbou na Rudlovskej ceste, v ktorej je k dispozícii aj tento 3-izbový byt. Rudlovská Residence je projekt, ktorého výstavba začali v máji 2021 a obyvateľom ponúkne moderné bývanie vo výhodnej lokalite. Zmluvné dokončenie výstavby bytového domu je december 2022.

3-izbový byt č. 205 sa nachádza 2. poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, troch izieb, kúpeľne s WC a balkóna. Byt bude dokončený v štandarde vrátane zariaďovacích predmetov v kúpeľni a vo WC. Dvere budú drevené s drevenými obložkovými zárubňami, podlahy budú vyhotovené ako plávajúce laminátové a z keramickej dlažby. Cena je 214-tisíc eur. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v Podlaviciach na prenájom

V aktuálnej ponuke nájdete na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v mestskej časti Podlavice, Banská Bystrica. Celková plocha bytu je 37,43 m². Byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží kompletne zrekonštruovaného domu. Pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, kuchyne spojenej s obývacou izbou a spálne.

Nehnuteľnosť disponuje komplet novým zariadením t.j. nové plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha, nová dlažba v kúpeľni, murované jadro. Nehnuteľnosť je voľná k nasťahovaniu od 1. októbra 2021. V cene nájmu 550 Eur sú zahrnuté mesačné poplatky za energie a internet. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj vratný depozit vo výške dvojmesačného nájmu. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.