Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

3-izbový tehlový byt v centre Banskej Bystrice

V najaktuálnejšej ponuke sa ocitol trojizbový byt v centre Banskej Bystrice o výmere 78m2, ktorý pred desiatimi rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa na treťom poschodí bytového domu bez výťahu, na ulici Bakossova. Nad bytom sa nachádza sedlová strecha (krov). V rámci spomenutej rekonštrukcie boli vymenené rozvody elektrickej energie, rozvod vody ako aj kanalizačné odpady v byte. Podlahy boli vymenené za nové, vo vstupnej chodbe, kúpeľni a v samostatnom WC boli vyhotovené z keramickej dlažby, podlahy v izbách boli vymenené za nové plávajúce laminátové. Na stenách boli vyhotovené nové omietky. Jeho cenovka je rovných 200-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v novostavbe Gazdovský trh, Fončorda

Pre záujemcov o budúce bývanie v novostavbe je tu táto ponuka na sídlisku Fončorda. Na ulici Družby vyrastie bytovka, v ktorej sa bude nachádzať 2-izbový byt. Spolu s ním budú všetky ostatné byty dokončené na úrovni holobytu a dokončenie bytového domu je naplánované na november roku 2022. V prípade záujmu je možné si objednať dokončenie bytu u dodávateľskej firmy. K bytom je možné dokúpiť si pivnicu a prenajať si parkovacie miesto či už v garáži alebo pod prístreškom na dvore bytového domu. Viac o tejto ponuke a aj o ďalších bytoch v tejto novostavbe sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Dvojpodlažná vila v obci Vlkanová

Na predaj je aj táto zachovalá rodinná vila s prístavbou v obci Vlkanová, 11 km južne od Banskej Bystrice. Nehnuteľnosť bola postavená v 60-tych rokoch minulého storočia ako dvojpodlažná vila s veľkým pozemkom. Dom je zhotovený z tehloblokov, krov je v dobrom stave, strecha je pokrytá eternitovou krytinou, prístavba má strechu plechovú.

Dom je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Krásny rovinatý slnečný pozemok má rozlohu 1235 m². Upravený dvor sa môže využívať na oddychové posedenie. V záhrade sú ovocné stromy a ovocné kríky. Veľmi dobrá poloha rodinného domu v obci je ďalším benefitom pri rozhodovaní sa, cena je 257-tisíc eur. Viac o tejto ponuke sa dočítate na https://bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.