V dnešnej finančne ťažkej dobe Vás určite poteší ísť do reštaurácie, kaviarne, na masáž alebo na nákup za polovicu či viac z pôvodnej ceny. Takéto zaujímavé ponuky môžete nájsť aj na zľavovom portáli www.setriza3.sk, ktorý patrí medzi TOP 5 portálov fungujúcich na princípe hromadného nakupovania v rámci SR. 

Zameriava sa najmä na ponuky služieb v oblasti cestovného ruchu, ako napr. pobyty v rôznych ubytovacích zariadeniach , aktivity v oblasti wellness a športu a iné zaujímavé produkty.  Určite tu nájdete inšpiráciu na strávenie voľného víkendu alebo sviatkov. Okrem toho je možné vybrať si z celej škály tovarov a služieb v oblasti stravovania a starostlivosti o telo. Hlavnou motiváciou klientov je nakúpiť s neodolateľnou zľavou 40 až 80%. Najdôležitejší je však fakt, že zverejnenie ponuky na zľavovom portáli je výhodné pre obe strany –  napr. v prípade ubytovacích zariadení pomáha hotelierom naplniť kapacity hotelov a penziónov, čo potrebujú najmä počas období medzi sezónami, pričom veľakrát môže klient navštíviť aj luxusnejšie hotely za výhodné ceny.

Prevádzkovateľ portálu www.setriza3.sk, banskobystrická spoločnosť ActivIT s.r.o. stavia na viac ako 12-ročných skúsenostiach v cestovnom ruchu a na práci s klientmi, čo je cítiť jednak na výbere ponúk a tiež na prístupe k individuálnym požiadavkám klientov.

Za dva roky sa cez portál predalo viac ako 79 000 fantastických nocí v krásnych hoteloch a penziónoch nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Práve teraz v predvianočnom období tu nájdete množstvo výborných typov na darčeky pre seba a svojich blízkych v Banskej Bystrici ako aj zaujímavé ponuky z celého Slovenska. Viac o ponukách na www.setriza3.sk.

Tipy na zľavy v Banskej Bystrici:

Trvalá redukcia podkožného tuku (Kryolipolýza) + 30 min. lymfodrenáž so zľavou 73%

Kryolipolýza je cielené zmrazenie tukových buniek, čím dochádza ku kryštalizácii lipidov a k následnému odumretiu tukových buniek, ktoré sú postupne odplavené lymfatickým systémom z organizmu.

Viac tu…

Olejová keratínová kúra + strih vlasov a úprava obočia s 55% zľavou

Olejová keratínová kúra je profesionálna rada pre obnovu štruktúry vlasového vlákna a účinná metóda pre rekonštrukciu rozštiepených vlasov. Teraz spolu so strihaním vlasov a úpravou obočia s lákavou zľavou.

Viac tu…

Espresso, nealko a marlenka v štýlovej kaviarni v bystrickej Europe s 50% zľavou

Doprajte si oddych medzi nákupmi a príďte si posedieť do štýlovej kaviarne v nákupnom centre, kde dostanete chutnú marlenku, espresso a nealko podľa vlastného výberu. So skvelou zľavou to všetko teraz len za 2.04 €.

Viac tu…

Relaxačná hodinová celotelová masáž so 65% zľavou

Príjemná relaxačná masáž vás zbaví nervového a svalového napätia a prispeje k celkovému uvoľneniu.

Viac tu…

Kompletný strih vlasov s úpravou s 45% zľavou

Umývanie, strih, fúkanie alebo žehlenie do rovna a záverečný styling  s možnosťou doobjednať ďalšie služby až s 50% zľavou v salóne s dlhohočnou tradíciou a kompletným potfóliom služieb – Salóne 23 v Banskej Bystrici. Kompletná úprava vašich vlasov teraz len za 9,9 €!

Viac tu…

Komplexná diagnostika vášho zdravotného stavu neinvazívnou analýzou krvi AMP s 60% zľavou

Skontrolujte svoj zdravotný stav neinvazívnou analýzou krvi AMP. Jednoducho a bezbolestne získate obraz o svojom zdravotnom stave.

Viac tu…

Špeciálne rukavice na ovládanie dotykových telefónov a tabletov s 55% zľavou

Špeciálne rukavice Vám umožnia ovládanie dotykovej obrazovky svojho telefónu či tabletu v chladnom počasí bez toho, aby ste si museli dávať dole rukavice a omŕzali Vám prsty.

Viac tu…