Dnes sme pre vás v spolupráci s vydavateľstvom Ikar pripravili pekné knižky pre malé aj väčšie dievčatá. Zapojte sa do súťaže a niektorá z týchto pekných kníh môže byť už na Vianoce vaša!

Čaj pre princezné

Chrumkavé keksíky a chutné minimafiny sú dokonalým pohostením k čaju. Každý recept doplnený obrázkom deťom krok za krokom ukáže, ako upiecť skvelé čajové koláčiky pre princezné. Čajová súprava, to sú to milé malé drobnosti – 17 miniatúrnych kúskov čajového servisu, 16-stranová kniha s receptami na čajové koláčiky a 16-stranový zošit plný nálepiek.

Debbie Mumm: Môj receptár

Slávna umelkyňa a dizajnérka Debbie Mumm ponúka pohľad do zákulisia svojho čarovného sveta farieb. Ľudia na celom svete oceňujú jej pozoruhodný zmysel pre detail, ktorý môžete obdivovať na rozličných výrobkoch z jej dielne. Receptár je určený (nielen) pre dievčatá, ktoré rady varia a pečú.

Do žrebovania zaradíme všetkých, ktorí do 13. decembra 12.00 h odpovedia na našu otázku (tentoraz je otázka tá istá pre obe knihy): Akú knihu by ste si chceli nájsť pod vianočným stromčekom?

Súťaž je ukončená. Víťazkou prvej ceny sa stala Lucia Babjaková a z druhej publikácie sa môže tešiť Michaela Kohútová.