Aj keď príjemné teploty vzduchu nad dvadsať stupňov môžeme očakávať aj v nasledujúcom týždni, keďže je apríl, nemôžu nás prekvapiť ani občasné prehánky.

DSC05106Pondelok (22.4.) bude pri maximálnej teplote vzduchu do 21 stupňov Celzia prevažne jasný, bez rizika zrážok. Oblačnosti môže nad Banskou Bystricou pribudnúť až popoludní.

Utorok (23.4) prinesie zrána obdobný charakter počasia pri rovnakej teplote. Okolo poludnia ale výraznejšie narastie oblačnosť a popoludní musíme počítať s dažďovými zrážkami.

Streda (24.4) má z rána priniesť teplotu vzduchu okolo desať stupňov Celzia, ako aj v ostatné dni týždňa, pričom počas dňa opätovne narastie až na 21 stupňov. Streda bude znovu prevažne jasná bez rizika zrážok.

Štvrtok (25.4) bude o niečo málo teplejší, ako predchádzajúce dni, keď maximálna denná teplota stúpne na 23 stupňov. Obloha bude prevažne jasná.

Piatok (26.4) sa bude opätovne niesť v duchu príjemného jarného dňa. Teplota vzduchu môže atakovať 24 stupňov Celzia, ale popoludní sa môže vyskytnúť aj oblačnosť, ktorá so sebou prinesie menšiu prehánku.

Sobota (27.4) predbežne prinesie nárast oblačnosti a tiež mierny pokles teploty. Najmä popoludní sa môžu vyskytnúť prehánky.

Nedeľa (28.4) má byť o niečo menej oblačná, aj keď popoludní opäť musíme počítať so zväčšením oblačnosti a možnosťou zrážok.