Aj vy už netrpezlivo odpočítavate dni do Štedrého večera? Vďaka Detailistom a BB FM rádiu si môžete spraviť radosť už teraz!

V piatok 17. decembra získa jeden z vás poukážku na profesionálne služby Detailistov v hodnote 200 €, ktorou môžete pod stromčekom potešiť niekoho zo svojich blízkych alebo pokojne aj seba. Že ste ešte o Detailistoch nepočuli?

Kto sú Detailisti.sk?

Aj na BBonline.sk ste sa už veľakrát presvedčili, že Banská Bystrica je mesto plné šikovných, podnikavých ľudí a Detailisti.sk rozhodne patria medzi nich.

V roku 2014 sa Andrej a Viktor začali venovať komplexnej oprave a renovácii kožených povrchov.

Postupom času sa začali orientovať na čoraz širšie portfólio povrchov a nábytkov, až napokon prišli s nápadom ponúkať službu, ktorú nikde inde na Slovensku nenájdete.

Detailisti sú odborníkmi na opravy a renovácie všetkých povrchov. Čo to znamená?

Poskytujú odborné čistenie, ošetrenie a opravu nábytku a zariadenia v domácnosti, firmách, ale aj veľkých prevádzkach – opravy dvier, okien, schodov, nábytku, podlahy, renovácie v kuchyni či kúpeľni, ale aj interiéri áut.

Riešiteľné sú aj diery v plastových oknách.

Chalanov sme sa opýtali, ako by zhrnuli 5 najväčších výhod takéhoto servisu:

  • Servis je ekologicky výhodný – minimalizácia odpadu, ktorý vzniká pri výmene zariadenia.
  • Zároveň je ekonomicky výhodný – šetrenie až do 80 % nákladov pomocou rýchleho servisu namiesto častokrát komplikovanej výmeny.
  • Časová efektivita – servis je omnoho rýchlejší než celková výmena.
  • Zachovávanie hodnoty zariadenia, čím sa predlžuje interval medzi rekonštrukciami, resp. výmenou.
  • Servis sa vykonáva bez obmedzenia prevádzky a bez nutnosti demontáže.

Vianočný darček, ktorý ocení každý

V spolupráci s BB FM pre vás Detailisti pripravili vianočnú súťaž o 200 € poukážku, s ktorou si môžete nechať opraviť poškriabanú podlahu, obité kachličky alebo zošúchané sedačky v aute, ktoré budú vyzerať ako nové.

Stačí, ak budete poznať aspoň dva materiály, ktoré Detailisti opravujú a renovujú.

Do súťaže sa môžete zapojiť na Facebooku BB FM rádia pod súťažným príspevkom.

Výherca bude vyžrebovaný v piatok 17. 12. v rannej show BB FM.

Ak vám už dochádzajú nápady na vianočné darčeky, profesionálny servis od Detailistov je skvelou možnosťou. Pozrite si, s čím všetkým si poradia na ich webovej stránke www.detailisti.sk.