Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Do nášho tímu hľadáme NASTAVOVAČA CNC STROJOV, ktorý v jednozmennej prevádzke:
– nastavuje a obsluhuje jednovretenové a viacvretenové CNC stroje a zariadenia (FANUC, Siemens Sinumerik, CELOS),
– vykonáva osadenie stroja upínačmi náradia, náradím a upínačmi materiálu,
– nastavuje stroj, skúša a odlaďuje program a nastavenie stroja,
– spolupracuje pri testovaní nástrojov,
– vykonáva výmenu opotrebených alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastavení stroja,
– zaškoľuje nový personál,
– plní ďalšie úlohy nadriadeného.
Zamestnanecké výhody, benefity
Naša rozvíjajúca sa spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesta v modernom a bezpečnom prostredí.

O zamestnancov sa staráme od prvého dňa v rámci adaptačného procesu v trvaní 1 – 3 mesiace, počas ktorých je nový člen tímu výroby zaškolovaný služobne starším kolegom.

Súčasťou nášho nadštandardného odmeňovania sú:
– mesačné prémie (vyplácané už počas skúšobnej doby),
– príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, …

Benefity v rámci nášho sociálneho programu:
– teambuildingy,
– finančná pozornosť pri jubileách príslušnosti k podniku, životných jubileách, ťažkých životných situáciách zamestnanca a jeho najbližších,
– príležitostné firemné darčeky (narodenie dieťaťa, mimoriadny výkon,…)
– a ďalšie

Ostatné výhody, ktoré poskytujeme našim zamestnancom:
– pracovné oblečenie + bezpečnostná obuv (od prvého dňa nástupu; servis na náklady spoločnosti),
– výdaj teplej stravy.
Informácie o výberovom konaní
Uchádzač má po absolvovaní pracovného pohovoru možnosť nahliadnuť do priestorov výrobnej haly a oboznámiť sa s budúcim pracoviskom.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
strojárstvo
Vodičský preukaz
B
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– strojárske vzdelanie,
– technické myslenie a manuálna zručnosť,
– niekoľkoročné skúsenosti s nastavovaním jednovretenových a viacvretenových CNC strojov (FANUC, Siemens Sinumerik, CELOS),
– znalosť cudzieho jazyka je vítaná,
– zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita.

Kontakt

Spoločnosť: BURGMAIER Precision Slovakia,s.r.o.
Telefón: +421 918 613 069