Koruna krásy, to sú jedine vlasy. Určite toto tvrdenie nemá ďaleko od pravdy a nie len preto, že sa to rýmuje. Aj keď väčšina mužov príliš výrazne účes nemení, pri ženách dokáže zmena účesu kompletne zmeniť výzor.

Nadmerné vypadávanie vlasov môže mať množstvo príčin

Iste aj luxusné diamantové prstene nielen potešia, ale aj ozdobia každú ženu, avšak vlasy sú niečo, čo „nosíme“ každý deň. A preto ak chcete, aby skutočne boli aj tou vašou korunou krásy, treba sa o ne starať nielen pravidelným umývaním, ale aj tým, že im zabezpečíte dostatočný prísun potrebných látok pre ich zdravý rast.

Dlhodobé nadmerné vypadávanie vlasov môže mať totižto množstvo príčin. Problém môže byť často v nevhodnom stravovaní sa a v nadmernom strese. Rovnako však môže mať súvis s rôznymi chorobami, ktoré prekonávate alebo ste prekonali v minulosti. S chorobami súvisí aj užívanie liekov, ktoré môžu mať na rast vlasov vplyv. Vylúčiť sa nedá ani vplyv hormónov, chudokrvnosti alebo aj fajčenia.

Veľakrát nezaškodí vlasom trochu pomôcť

Z vyššie uvedených príčin netrpia len vlasy, ale aj vaše nechty, ktoré sa vám môžu často lámať a pokožka, ktorá stratí svoju pevnosť a odolnosť. To má za následok výskyt vrások, akné a môžete vypozorovať aj dlhšie hojenie rán.

Všetky tieto problémy s vlasmi, nechtami, či pokožkou môžete vyriešiť vhodnou stravou doplnenou správnou suplementáciou, napríklad v podobe DuoLife Keratin Hair Complex 750ml. To je 100% prírodný výživový doplnok vyvinutý pre udržanie vašich vlasov, ale aj nechtov a pokožky v perfektnej kondícii.

Obsahuje výlučne klinicky testované suroviny bohaté na antioxidanty, vitamíny a aminokyseliny, vďaka čomu stimuluje rast vlasov a nechtov a je skvelou podporou pre prirodzené funkcie pokožky.  Pritom stačí užívať raz denne pred jedlom 25-50 ml a už po mesiaci môžete spozorovať redukciu vypadávania vlasov o 34%, vďaka stimulácii rastu vlasov aktivovaním buniek vlasových papíl.