Existujú veci ktoré potrebujú všetci. Jednou z tých ktoré viac či menej často musíme kupovať patrí aj posteľné prádlo a obliečky. Vzhľadom na takéto veľké objemy predaja je iba samozrejmým výstupom to že na trhu je veľké množstvo výrobcov posteľného prádla a ešte väčší počet predajcov.

oblieckyPredaj zabezpečujú úzko špecializované predajne ale aj hypermarkety ktoré tento typ produktov často ponúkajú hlavne na začiatku letnej alebo zimnej sezóny nakoľko aj paplóny a obliečky sa delia podľa toho či sa chystá zima alebo teplo. Ak chceme ale nakupovať priamo od výrobcu dnes je možné aj toto. Rovnako je samozrejme možné vybrať a zakúpiť posteľné prádlo v pohodlí doma a to cez internet. Poslednou čerešničkou je už iba to že existujú aj overení slovenskí výrobcovia ako napríklad spoločnosť Honor. Firma zo severného Slovenska zabezpečuje samotnú výrobu ako aj veľkoobchodný predaj a môže sa pochváliť dlhodobou tradíciou svojej výroby.

Iná slovenská firma zase sídli vo Zvolene a zaoberá sa naopak globálnym novým produktom a to elektrickými bicyklami. Predaj elektrobicyklov naberá v posledných rokoch strmú krivku a čím ďalej tým viac sa dostáva do povedomia bežných turistov. informácie o výhodách elektrobicyklov a ich kompletnú ponuku nájdete na ich webe na www.electrobike.sk Na výber sú rôzne modely mestských cestných typov ale aj kvalitné horské elektrobicykle.