Od roku 2006 spoločnosť Gigacomputer ponúkala svojim klientom profesionálne obnovenú výpočtovú techniku priamo od výrobcov. Koncom januára je ale značka Gigacomputer už minulosťou ale len preto, lebo tí istí chalani z Gigacomputer-u spúšťajú úplne nový projekt – BigON.

Čo nová značka zo sebou prináša?

Treba poznamenať, že sa nejedná len o premenovanie predajne a eshopu. BigON so sebou prináša väčšie zľavy, širší výber tovaru ako tomu bolo v minulosti vďaka úplne novým dodávateľom, či špeciálne kúsky výpočtovej techniky, ktoré na Slovensku ťažko získať. Nesmieme zabudnúť ani na úplne nový e-shop www.bigon.sk, ktorý vznikol na základe požiadaviek zákazníkov a reflektuje ich pripomienky.

Personálne zloženie tímu ostáva nezmenené.

BigON-u sa podarilo zazmluvniť viacerých nových dodávateľov techniky z celej Európy, čo v praxi znamená, že vám môžu prinášať lepšie ceny a stroje, ktoré sa bežne na Slovensko nedovážajú. Na požiadanie vedia pre zákazníkov nájsť kúsky, ktoré nie sú továrensky vyrábané ale sú šité priamo na mieru pre zákazníka. Máte teda istotu, že vlastníte možno celosvetovo jedinečný kus.

Opýtali sme sa Milana Staníka, riaditeľa firmy, prečo práve BigON a aký je jeho význam.

„Názov v sebe nesie viacero posolstiev. Je zložený z dvoch slov – BIG a ON. Voľne to komunikujeme ako zľavy a akcie zapnuté na maximum, čo je zámer firmy – ponúkať ľuďom kvalitný tovar za skvelé ceny a ušetriť im pritom desiatky, niekedy až stovky eur v porovnaní s novým počítačom s podobnou konfiguráciou. „Big on“ vo voľnom preklade znamená tiež „plný entuziazmu“ a tak sa aj snažíme pristupovať k našej práci a zákazníkom.“

Pri príležitosti spustenia nového projektu pripravili pre čitateľov BBonline.sk akciu v podobe 5 € zľavy, ktorú môžete využiť na nákup techniky na webe www.bigon.sk.

Heslo zľavového kupónu je „BIGON2“ a môžete ho využiť pri nákupe nad 30 € do 31.3.2017.

Navštívte predajňu Bigon na Hornej 18 v Banskej Bystrici alebo si pozrite web www.bigon.sk a ušetrite rovnako ako tisícky ľudí pred vami.