Polícia v piatok 21. júna informovala, že hľadaná bola vypátraná.

jašková monika,BB

Polícia v Banskej Bystrici sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej 19 ročnej Monike Jaškovej z Ružinnej, prechodne bytom Detva, Stará Huta. Menovaná je bezdomovkyňa v 6. mesiaci tehotenstva a zvykne sa zdržiavať v Banskej Bystrici a vo Zvolene pri nákupných centrách. Naposledy ju videl jej druh, tiež bezdomovec v Banskej Bystrici, 18. júna 2013 pred obchodným domom TESCO na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici, kde spolu žobrali. Odvtedy sa zdržiava na neznámom mieste, so sebou môže mať zopár mincí, nie je držiteľkou platného občianskeho preukazu a nemá mobilný telefón.

Popis osoby: je vysoká 170 cm, plnoštíhla, má hnedé oči a čierne vlasy po plecia.

Popis oblečenia: oblečené mala biele tielko, dlhšie fialové tričko s ligotavou ozdobou, krátke rifľové nohavice s červenými kvietkami a obuté mala šľapky.

Zvláštne znamenie: na ľavom a pravom predlaktí má vytetovaný nápis MAM a rovnako aj na ľavom lýtku z vonkajšej strany má nápis MAM.

Polícia žiada občanov, aby oznámili akékoľvek informácie o nezvestnej Monike Jaškovej na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č. 158.