Polícia v Banskej Bystrici  sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu   pri pátraní po hľadanom 40-ročnom Petrovi Caliscibettovi a 36 ročnom Dušanovi Dányim z Banskej Bystrice.

caliscibetta peter 01071974Okresný súd v Žiari nad Hronom vydal v decembri 2013 príkaz na zatknutie Petra Caliscibettu pre prečin marenie výkonu úradného rozhodnutia. Svojvoľne odišiel z Psychiatrickej nemocnice v Kremnici, kde má súdom nariadený výkon ústavného ochranného protitoxikomatického liečenia, ktorý mu bol uložený Okresným súdom v Banskej Bystrici. Okresný súd vo Zvolene vydal v januári 2014 príkaz na zatknutie hľadaného pre prečin krádeže. Okresný súd v Banskej Bystrici nariadil obmedzenie osobnej slobody svedka  a jeho predvedenie na okresný súd.

danyi dusan bbNa Dušana Dányiho vydal sudca Okresného súdu v Trenčíne  príkaz na zatknutie pre trestný čin vydieranie. Hľadaný sa zdržiava na neznámej adrese a nepreberá zásielky súdu.

Akékoľvek informácie, ktoré nám pomôžu pri jeho vypátraní a následnom zadržaní, môžu občania oznámiť na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č. 158.