Ak cestujete na Viedenské letisko Schwechat, máte viacero možností. Prvou z nich je samozrejme odšoférovať si to vlastným autom. Tu je ale veľmi dôležité či idete iba niekoho zobrať, teda na otočku, alebo či letíte niekde do zahraničia.

V druhom prípade sa Vám totiž to takáto cesta môže výrazne predražiť. Dôvodom je samozrejme parkovanie na letisku. To je jedným z najdrahších vôbec. V dnešnej dobe lacných leteniek sa môže ľahko stať že letenka bude lacnejšia ako parkovné na letisku. Riešením je taxi na Schwechat.

Výhodou je rýchlosť, bezpečnosť a navyše aj cena. Dnešné ceny pre taxi z Bratislavy na Schwechat sa pohybujú okolo 50 Euro. Vzhľadom na to že taxi je k dispozícii dvadsať štyri hodín denne je to veľmi výhodná cena. V neskorých nočných alebo ranných hodinách je problém dostať sa na letisko hromadnou dopravou.

Takáto preprava na Viedenské letisko je potom niekedy aj ako jediná alternatíva. Samozrejme je potrebné si vybrať overenú spoločnosť. Firma limousineway má skúsených a bezpečných vodičov rovnako tak aj nové a kvalitné autá.

Pre viacerých cestujúcich je k dispozícii aj sedem miestny pohodlný van. V takomto prípade sa pri rozdelení ceny už dostávate na veľmi zaujímavú ponuku. Ak teda cestujete celá rodina, prípadne viacerý kamaráti, určite vyskúšajte túto možnosť a v budúcnosti už nebudete rozmýšľať nad svojou cestou do Viedne alebo na Schwechat.