Kultúrne centrum Záhrada pozýva na live-set jedného z najvýraznejších slovenských talentov posledných rokov – producenta a DJa známeho ako BULP! 

Bulp je alter egom Sama Štefanca, mladého producenta elektronickej hudby, ktorého sound je mixom dynamických klubových hitov a melodických liniek, ktoré sú na jeho koncertoch podporené podmanivou atmosférou. Jeho sólové live shows sú sprevádzané vizuálmi, ktoré podporujú súčasnú tanečnú a filmovú hudbu spoločne s jeho spevom. Táto funkčná kombinácia zaručene dostane každého poslucháča na tanečný parket!

Bulp vystupoval v rôznych krajinách a festivaloch po celej Európe, vrátane Eurosonic festivalu, festival Pohoda, Colours of Ostrava alebo Liverpool Sound City. Taktiež otváral koncerty svojim setom pre Jungle, Kiasmos alebo HVOB. Ocenený na Radio_Head Awards bol už dvakrát, a to v rokoch 2015 a 2017.

V banskobystrickej Záhrade sa predstaví v sobotu 25. marca a jeho koncert odštartuje o 20.00 h. Vstupenky si môžete zaistiť z pohodlia domova, a to prostredníctvom online predpredaja na oficiálnej stránke Záhrady.