Karol Mikloš je na slovenskej nezávislej scéne už od 90. rokov zárukou kvality. Premiérovo zavíta so svojou kapelou do Záhrady, aby predstavil nový album This Side of Town, na ktorom potvrdzuje, že je predovšetkým vynikajúcim pesničkárom s aktuálnymi textami a citom pre melódie a nadčasový zvuk.

Zaznie však aj prierez najznámejšími skladbami z minulosti a v neposlednom rade aj pár horúcich noviniek, na ktorých sa po dlhom čase vracia k slovenčine.

Analogrunner je producent a hudobník, ktorý čerpá inšpiráciu a energiu z prírody a pohybu. Na scéne sa uviedol najprv elektronickým projektom Blue M, neskôr pokračoval ako Emah, inšpirovaný dubstep/garage vlnou dvetisícich rokov.

Súčasný Analogrunner vo svojej tvorbe kombinuje najrôznejšie zvukové zdroje: nahrávky vlastných detí a ich hračiek, svoje nedokonalé inštrumentálne pokusy na gitare a klavíri, či hudobníkov a vokalistov, ktorých v živote stretol a všetko to zabaľuje do vkusnej súčasnej elektroniky. Okrem vlastných skladieb je veľmi zručný remixér, v minulosti sa blysol napr. remixami pre Autumnist, Bulp, či Janu Kirschner. Na koncert do Záhrady si pozval aj speváčku a skladateľku Laru Abou Hamdan.