Dvojkoncert. Nitrianskeho hudobníka Martina Kukučku môžu diváci poznať z kapiel známych popových spevákov, napríklad Thomasa Puskailera, ale aj z jazzovej formácie JazzLab Project, Lenka Gálisová Quartet alebo latino kapely Dominika Titková & Friends.
V súčasnosti tento 31-ročný bubeník, skladateľ a pedagóg prichádza na slovenskú alternatívnu hudobnú scénu so sólovým bubeníckym projektom. Týmto inovatívnym konceptom chce prekročiť hranice konvenčného hrania a dokázať, že bubeník nemusí byť len jedným z kapely, ale na pódiu môže figurovať aj ako líder a „byť sám sebe pánom“.

„FICTURE je zvukové alterego multi-inštrumentalistu Gábora Tokára, ktoré originálne spája rôzne žánre elektronickej hudby (ambient, downtempo, trip hop, dubstep, IDM alebo drum ‚n‘ bass či techno). Jeho show je fúziou naživo komponovaných pasáží na elektronických mašinkách, live-loopingu s využitím samplingu a to všetko podporené akustickými bicími. Od jeho debutu ‘Roads To Everywhere’ na nemeckom vydavateľstve Lemongrassmusic v roku 2014, Ficture absolvoval 100+ koncertov v rôznych častiach Európy, od festivalu Sziget po Nórsky Midnight Sun Festival. Jeho posledné EP ‚Filled Spaces‘ bolo vydané v apríli 2018 na sheffieldskom vydavateľstve Audiobulb Records, IglooMag nahrávku zaradil medzi najlepšími nahrávkami roku 2018. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.