Hudobný koncert v Záhrade CNK.

Dornkappel ako hip-hopové trio, DJ RE5 a dvaja MCs – bratia Prorok a Mr.Matt, vzniklo v roku 2010. So singlom Mastodont sa v Demovnici_FM držali sedem týždnov. V roku 2015 vydali debutový album Introvert/Extrovert, vďaka ktorému boli nominovaní v kategórií objav roka, v rámci Radiohead Awards. S týmto albumom majú za sebou odohrané turné so Strapom, väčšinu domácich a niekoľko zahraničných festivalov.

V roku 2018 vydali v poradí druhý oficiálny album Requiem. Tento album tvorili a nahrávali už ako kompletná kapela so živými nástrojmi v štúdiu LVGNC. Trojicu Prorok, Mr. Matt a DJ RE5, ktorý po novom popri gramcoch ovláda aj klávesy, doplnil Vincent na bassgitare, bubeník Attila Szeiff a gitarista Dzurko Orawetz. Na albume si okrem nich zahralo dvadsať slovenských hudobníkov. S týmto albumom v decembri 2018 predskakovali legendárnemu triu Delinquent Habits na ich bratislavskom koncerte v MMC.

Vstupné: 5/3€. Viac informácií nájdete na webe, alebo na Facebooku. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.