Tradičná bežecká udalosť, ktorá sa aj v roku 2020 bude konať v uliciach Banskej Bystrice.

5390 metrov dlhý okruh historickým centrom mesta Banská Bystrica, cez Park pod pamätníkom SNP s viacnásobným prebehnutím po krásnom námestí SNP, kde doznievajú tóny vianoc a burácanie vítania nového roku, kde vonia punč a svetlá hrajú všetkými farbami. Nabitá atmosféra, plná vzrušenia a novoročných záväzkov, ktorá vás poženie do cieľa. Množstvo divákov, ktorí sú stále nablízku.

Nenechajte si ujsť túto fiestu a užite si ju spolu s ostatnými. Získajte prvú medailu kolekcie 2020 a prvé body v Marathon BB Tour 2020. V cene štartovného je štartové číslo s čipom, taška s grafikou podujatia, jedinečná medaila s grafikou podujatia, punč, či možnosť získať hodnotné ceny v záverečnom žrebovaní. Ale hlavne je to zážitok, ktorý sa v našom meste opakuje iba raz v roku.

Registrovať sa môžete na stránke www.marathonbbtour.sk. Premiérovo si môžete k registrácii online doobjednať športovú pletenú čiapku s grafikou podujatia  a všetko to zaplatiť kartou naraz v pohodlí domova.

Šesť najlepších žien a šesť mužov v absolútnom poradí získa zaujímavé finančné odmeny, finančná odmena je aj za prekonanie traťového rekordu.

Deň pred podujatím, 4. januára, si príďte po štartový balík do Europa SC. Iba v tento deň bude prebiehať registrácia na Banskobystrický maratón 2020 za špeciálne ceny.

Počet účastníkov je limitovaný na 1300 miest.