V nedeľu, 23. júna sa uskutoční v Trh v Záhrade. Tešiť sa môžete na handmade, homemade a design výrobky – na jedenie, pitie, užitočné aj iba tak pre radosť – od nápaditých a zručných slovenských výrobcov.

Príďte sa pokochať, inšpirovať, urobiť radosť sebe, kamarátom, deťom, podporiť našich kreatívcov, podebatiť pri káve a koláči a v neposlednom rade si aj niečo sami vyrobiť, priučiť sa, uvoľniť sa na jednom z workshopov, ktoré budú júnový trh sprevádzať.


Cieľom trhu je dať priestor výrobcom domácich produktov a ručne vyrábaných a designových úžitkových či dekoračných produktov, ponúknuť ľuďom originálne výrobky priamo od ich tvorcov. Na trhu nájdete jedlo, pitie, prírodnú kozmetiku, zápisníky, dekorácie, šperky, oblečenie, predajcov známych a opäť aj úplne nových. Viac informácií nájdete na webe Záhrady CNK, alebo na Facebooku

WORKSHOPY

Medený (vý)tvor (13:00-14:30)
Ak máte radi ručnú prácu, príďte si vyskúšať vytvoriť svoje vlastné dielo z medeného plechu.Workshop bude prebiehať vonku, cena je 2€ na osobu.

Kalimbohranie (14:30-15:30)
Hudobno-hravá dielňa spojená so zážitkom pri hre na intuitívny hudobný nástroj – kalimbu. Vek od 6 do 100 rokov, cena 3,50€ na osobu. Sála Z2.

Vyrob si a naMAĽUJ sa (16:00-17:00)
Workshop výroby prírodnej dekoratívnej kozmetiky s Híling Zdravá krása.. Za slnečna vonku, za dažďa v Z2. Cena 10€ na osobu, nutná registrácia vopred na: hiling.zdrava.krasa@gmail.com

Maľovanie na textil
Celodenný workshop najmä pre deti – za slnečna vonku celý deň, za dažďa v Z2 od 10 do 14h.. Cena 4-10€ na osobu.