Historicky prvé tour tanečno striptízovej skupiny THE GENTLEMEN SLOVAKIA, ktoré sa uskutoční od 28. septembra v 18-tich mestách na Slovensku.

Skupina je zložená len zo slovenských striptérov, ktorý si pripravili pre vás profesionálne divadelno – tanečno, striptízové vystúpenie. Gentlemeni trénujú pod dohľadom uznávaného tanečníka a choreografa Johnnyho Mečocha. Predstavenie je plné skvelej hudby, profesionálnych prvkov tanca, emócii a samozrejeme nebude chýbať ani pikantné zakončenie v každej show.

“Tour je zamerané na ženské publikum a rozhodli sme sa, že každá žena si zaslúži svoj čas pre seba a preto sme nastavili cenu tak, aby si to mohla dovoliť každá žena, ktorá by nás chcela vidieť,” uvádza tour skupina.

Show sa skladá z dvoch častí, po 5 vystúpení. Každá show je zostavená tak, aby ste sa dobre zabavili a aspoň nachvíľu zabudli na každodenné problémy. Páni sa preto zamerali na originálnosť, nápaditosť, ale hlavne všetko s gentlemenským postojom. Krajiny v ktorých sa už uskutočnilo predstavenie: Rusko, Anglicko, Rakúsko, Nemecko, Lotyšsko, Bielorusko, Švajčiarsko, Česká Republika, Poľsko, Slovensko. Neoddeliteľnou súčasťou show je moderátor Binďo.

Vstupenky v cene od 9,90 € sú v predaji na stránke Predpredaj.sk.