Upozornenie: Zmena termínu – pôvodné vstupenky zostávajú v platnosti.

Radošinské naivné divadlo vás srdečne pozýva na komediálne predstavenie autora Stanislava Štepku  s názvom Čo sa sníva trpaslíkom v Aule Beliana UMB.

V predstavení nahliadneme nielen do nevyjasnených rodinných vzťahov neúspešného operného speváka, jeho bývalej milenky, večne nespokojnej manželky učiteľky a jej novej zanietenej priateľky, ale zároveň nazrieme do zákulisia kšeftárskej agentúry vyrábajúcej tzv. ľudové zábavné umenie pre nenáročné vrstvy.

Našim podnikateľským umeleckým „trpaslíkom“ sa nesníva o tom, aby umelecky vyrástli, ale ide im o jediné: aby sa všetci naokolo znížili na ich úroveň…

Stanislav Štepka: Čo sa sníva trpaslíkom

Réžia: Ondrej Spišák

Účinkujú: Stanislav Štepka, Maruška Nedomová, Zuzana Norisová alebo Andrea Martvoňová, Simona Miháliková, Mojmír Caban, Michal Kubovčík alebo René Štúr, Samuel Spišák alebo Ondrej Hraška, Marcela Cmorejová alebo Martin Šenc, Ladislav Hubáček a Vladimír Svítek.

RND sa s predstavením Čo sa sníva trpaslíkom predstaví v Aule Beliana UMB na Tajovského 40, v budove Filozofickej fakulty, vo štvrtok, 14. februára hneď dvakrát. Predstavenie sa pre veľký záujem odohrá o 16.30 h a 19.30 h, pričom večerné predstavenie je už takmer vypredané.

Lístky sú v predpredaji prostredníctvom webu a predajných miest siete Ticketportal, prípadne v agentúre Mana na Národnej 7 v Banskej Bystrici (048/4124007, 0911 590 396, mana@mana.sk).