Deň otvorených dverí VŠC Dukla Banská Bystrica, ktorý sa uskutoční 9. júna 2018 od 9:00 do 13:00hod na Štadióne SNP na Štiavničkách.

Podujatie je určené pre všetkých, ktorí majú záujem vyskúšať si rôzne športy z portfólia VŠC Dukla aj mimo neho, a stretnúť sa s úspešnými športovcami. Bude možné vyskúšať si športy: biatlon, rôzne disciplíny z atletiky, kanoistiku – trenažér, judo, karate, lukostreľbu, šerm, cyklistický trenažér, vzpieranie, thajský box a ďalšie. Na mieste prebehnú aj hasičské ukážky a ukážka zásahu Vojenskej polície.

V rámci kultúrneho programu sa predstavia aj deti z Detského hudobného centra SonytaMusic (v čase 10:00 – 11:00hod) a z Detského folklórneho súboru Matičiarik (v čase 11:30 – 12:30).

Dňa otvorených dverí VŠC Dukla sa zúčastnia aj športovci VŠC DUKLA: viacnásobná olympijská víťazka a medailistka Anastasija Kuzmina, úspešná olympionička Paulína Fialková, viacnásobná olympionička Martina Hrašnová, lukostrelkyňa olympionička Alexandra Longová, čerstvá medailistka z Majstrovstiev Európy v karate Dorota Balciarová a ďalší.