Rodinné divadelné predstavenie pre všetkých, inšpirované groteskou a fyzickým divadlom, o priateľstve, trápení a radosti, o zvrate, ktorý musí prísť, a o hľadaní slobody, ktorá nie je samozrejmá.
Vstupné: 2/4 €

Predstavenie je príbehom dvoch postáv. Možno miliónom príbehov, miliónov postáv. O priateľstve, trápení a radosti. O hrách, ktoré môžu priniesť nečakané výsledky a prekvapiť. O zvrate, ktorý musí prísť. O hľadaní slobody, ktorá nie je samozrejmá.

Rodinné predstavenie inšpirované groteskou a fyzickým divadlom rozpráva príbeh predovšetkým cez obraz, pohyb, situácie a hudbu. Tieto formy rozprávania zvolili autori preto, lebo obaja milujú fyzické divadlo a sú presvedčení, že ku komunikácii s divákom nie sú vždy potrebné slová. A nie je tomu inak ani u detského diváka. Deti naopak autori vnímajú ako publikum otvorenejšie imaginácii; publikum, ktoré sa len učí vnímať mnohoznačnosť jazyka, ktorý niekedy odvádza pozornosť od základných hodnôt medziľudských vzťahov. Predstavenie je určené deťom od 3 rokov a dospelým.

Sláva Zubkov a Marek Menšík pre inscenáciu hľadajú súčasný nonverbálny jazyk zrozumiteľný naprieč národmi a vekmi divákov. Chcú rozprávať cez obraz a situáciu. Chcú ich zdieľať s divákmi, účastníkmi deja.

Viac informácií nájdete v udalosti na Facebooku.