Nenechajte si ujsť nezabudnuteľný večer krásnej hudby, kde zaznie melódia jedného z najlepších pianistov a skladateľov na svete Ludovica Einaudioho v podaní geniálneho českého klaviristu Jana Schulmeistera. Einaudi je známy svojimi jednoduchými, ale strašidelne krásnymi minimalistickými dielami pre klavír a ohromujúcou filmovou hudbou.

Za takmer 30 rokov svojej činnosti vydal rad albumov, ktorý sa dostal na predné priečky hranosti, vypredáva najprestížnejšie koncertné sály po celom svete a jeho hudba zaznela v mnohých slávnych filmoch (Nedotknuteľní, Doktor Živago, To je Anglicko, Nomadland a ďalšie).

Ján Schulmeister patrí medzi najmladších členov PETROF Art Family. Hre na klavír sa venuje od svojich piatich rokov. Do týchto dní má na svojom konte vyše 30 víťazstiev a mimoriadnych ocenení z domácich i medzinárodných súťaží naprieč Európou.

Prijal tiež pozvanie na účinkovanie v rámci významných hudobných festivalov, napríklad Pražská jar a Smetanova Litomyšl. Koncertuje nielen na českých, ale aj zahraničných pódiách (Švajčiarsko, Veľká Británia, Taliansko, Rakúsko, Severné Macedónsko).

Vstupenky na koncert nájdete na tomto mieste.