Šiesta sezóna Letného kina na amfiteátri je tu. Novinkou je zvýhodnený online predaj vstupeniek i špeciálne letné série premietaní.

Organizátor prosí návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 1000.

SPIEVANIE V DAŽDI

(USA, 1952, 103 min, Stanley Donen & Gene Kelly)

Jeden z najlepších muzikálov, ktoré sa kedy objavili na striebornom plátne, je zároveň vynikajúcou romantickou komédiou, hravou satirou na Hollywood 20. rokov i historickou lekciou o jednej z kľúčových etáp vývoja kinematografie. Hviezdy nemej éry sa ocitajú v zovretí lásky a zvukového filmu a s oboma sa vyrovnávajú vtipne, vynaliezavo a s gráciou. A k tomu akosi mimochodom vynájdu aj dabing.

Predpredaj: ticketware.eu
Vstupné cez predpredaj: 5 €
Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame v pôvodnom znení so slovenskými titulkami.
Veková vhodnosť: 7

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Podujatie nájdete aj na Facebooku.