Siedma sezóna Letného kina na amfiteátri je tu. Občianske združenie za! amfiteáter aj tento rok vyskladalo kvalitný program zložený nielen z noviniek, ale aj z obľúbených detských titulov, dokumentov, či artových a hororových klasík.

Organizátor prosí návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 500.

4. film Quentina Tarantina (časť druhá)

KILL BILL 2 – Nedele s Quentinom

USA, 2004, 137 min, Quentin Tarantino

Svadobný obrad bývalej členky vražedného komanda zmenil jej pomstychtivý bývalý šéf Bill s bývalými kumpánmi na krvavý masaker. Tehotná Nevesta však prežila, po piatich rokoch v kóme sa prebrala a vydala sa na cestu pomsty. Už zlikvidovala prvé dve položky na svojom zozname, no ostáva jej ešte niekoľko osôb vrátane jej bývalého šéfa, milenca a otca jej dieťaťa, Billa. Tí však už vedia, čo Nevesta chystá a myslia si, že sú na to pripravení.

Vstupné cez predpredaj: 5 €
Vstupné na mieste: 6 €
Veková vhodnosť: 15
Uvádzame v pôvodnom znení s českými titulkami.
Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Viac informácií o podujatí nájdete na Facebooku.