Siedma sezóna Letného kina na amfiteátri je tu. Občianske združenie za! amfiteáter aj tento rok vyskladalo kvalitný program zložený nielen z noviniek, ale aj z obľúbených detských titulov, dokumentov, či artových a hororových klasík.

Organizátor prosí návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 500.

3. film Quentina Tarantina

JACKIE BROWNOVÁ (Jackie Brown) – Nedele s Quentinom

USA, 1997, 148 min, Quentin Tarantino

Starnúca letuška Jackie Brownová si privyrába k svojmu skromnému platu pašovaním peňazí z Mexika pre priekupníka zbraní menom Ordell Robbie až do momentu, keď ju zatknú agent FBI a policajt s L. A. priamo na letisku. Má šancu vyhnúť sa väzeniu, ak im sľúbi spoluprácu pri dolapení Ordella. Jackie vymyslí odvážny plán, ako to zahrať na obe strany, no situáciu komplikujú Ordellovy komplici Lauis Gara a Melanie Ralstronová, ktorí majú svoje vlastné ciele. Jackie naoko spolupracuje s políciou, aj nepohodlným šéfom a rozhodne sa zmiznúť s miliónovým balíkom.

Vstupné cez predpredaj: 5 €
Vstupné na mieste: 6 €
Veková vhodnosť: 12
Uvádzané v pôvodnom znení s českými titulkami.
Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Viac informácií o podujatí nájdete na Facebooku.