Šiesta sezóna Letného kina na amfiteátri je tu. Novinkou je zvýhodnený online predaj vstupeniek i špeciálne letné série premietaní.

Organizátor prosí návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 1000.

HARRY POTTER A DARY SMRTI, ČASŤ 1.

(Veľká Británia / USA, 2010, 140 min, David Yates)

Dlho očakávaná vojna so zlom začala, Voldemortovi smrťožrúti majú pod kontrolou ministerstvo mágie aj Rokfort a zatýkajú všetkých, ktorí by sa im chceli postaviť. Harry a jeho priatelia majú pred sebou ťažkú úlohu, chcú nájsť a zničiť tajomstvo Voldemortovej nesmrteľnosti – horcruxy. Pri pátraní po nich nie sú nikde v bezpečí, preto sa každý deň presúvajú a stanujú v lese. Ich samota vyústi do hádok podporovanými temnou silou horcruxov. Jeden z nich sa im napokon podarí zničiť. Opäť zjednotení sa vydajú za Xenofilusom Lovegoodom, od ktorého sa dozvedia o daroch smrti vrátane neporaziteľného prútika, po ktorom pátra Voldemort…

Predpredaj: ticketware.eu
Vstupné cez predpredaj: 5 €
Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzané so slovenským dabingom.
Veková vhodnosť: 12

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Podujatie nájdete aj na Facebooku.