Siedma sezóna Letného kina na amfiteátri je tu. Občianske združenie za! amfiteáter aj tento rok vyskladalo kvalitný program zložený nielen z noviniek, ale aj z obľúbených detských titulov, dokumentov, či artových a hororových klasík.

Organizátor prosí návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 500.

1. film Quentina Tarantina

GAUNERI (Reservoir Dogs) – Nedele s Quentinom

USA, 1992, 99 min, Quentin Tarantino

Mafián Joe najme na vykradnutie klenotníctva partiu gangsterov, ktorí sa navzájom nepoznajú a oslovujú sa vymyslenými menami. Akciu však zmarí polícia a zlodejom nezostáva nič iné, len ujsť a ukryť sa v starom sklade. Pán Oranžový je postrelený a pán Biely sa ho pokúša udržať nažive, kým nedorazí pomoc. Napätie v sklade však stúpa, pretože polícia je im na stope a pán Ružový je presvedčený, že to bola pasca – niekto z nich musí byť zradcom. Každý má však vlastnú verziu toho, čo sa stalo. Ako dlho bude trvať, kým vytiahnu zbrane a z drámy sa stane masaker?

Vstupné cez predpredaj: 5 €
Vstupné na mieste: 6 €
Veková vhodnosť: 15
Uvádzame v pôvodnom znení s českými titulkami.
Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Viac informácií o podujatí nájdete na Facebooku.