Interaktívne podujatie Hravo po múzeu sa uskutoční 18. januára o 15:00 v Matejovom dome v Banskej Bystrici. Deti sa počas hravej prehliadky zoznámia s históriou mesta, odhalia fascinujúce príbehy našich predkov a zistia, aké výzvy museli prekonávať tovariši, aby sa stali majstrami vo svojom remesle. Táto cesta plná pokladov ich naučí spoznávať minulosť zábavnou formou.
