Posledný májový týždeň bude patriť festivalu Ekotopfilm – Envirofilm 2019, ktorý otvorí svoje brány v pondelok 27. mája o 16:00 h. a zavrie ich v piatok 31. mája o 21:30.

To, ako poznáme planétu Zem my, už o pár rokov môže byť iba spomienka v knižkách. Festivalom bude opäť silno rezonovať nevyhnutnosť zmeny a kľúčová sila jednotlivca. Na festivale sa v priebehu týždňa predstaví 66 dokumentárnych filmov z 30 krajín sveta. Nebudú chýbať sprievodné diskusie, inšpiratívni rečníci či program pre základné a stredné školy.

Zoberte svojich partnerov, kamarátov, rodinu či známych a príďte na festival Ekotopfilm – Envirofilm. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým osud našej planéty nie je ľahostajný. Príďte načerpať inšpiráciu prostredníctvom filmového plátna a sprievodných diskusií – reč bude o prírodnom turizme, módnom priemysle, klimatických zmenách či odpadovej problematike. Aj drobná úprava v našom správaní môže zmeniť veľa.

Vstup na festival je voľný, tak si ho nenechajte ujsť. Kompletný zoznam filmov a program nájdete na stránke www.ekotopfilm.sk. Festival nájdete aj na Facebooku. Zmena programu vyhradená.