Jedinečná show, ktorá nám sľubuje živelný humor, inteligentné zamyslenia aj priame otázky až na dreň. Miesto, kde je dovolené plytvať slovami s istou roztopašou, ale aj úctou. Účinkujúci si servítky pred ústa nedajú a bez obalu porozprávajú o témach, ktoré zaujímajú nejedného diváka.

Ako skĺbiť herectvo s rodinným životom? Ako veľmi sa im zmenili životy, keď do nich vstúpili deti? V čom tkvie alchýmia úspešného seriálu či divadelného predstavenia? Koľké premenné vstupujú do rozhodnutia prijať scenár? Čo im herectvo dalo a čo naopak, vzalo? Funguje na pľaci kamarátska chémia? Nenechajte si ujsť nakladačku úsmevných situácií spred kamier, ale aj mimo nich.

Štyria chlapi a Adela sa zavŕtajú do našich sŕdc svojským a rozkošným spôsobom. Nájdite si preto svoje miesto a vyzbrojte sa bdelosťou aj vnímavým nadhľadom. Nalaďte svoje receptory na bystrý a rozhľadený humor účinkujúcich a nezmeškajte večer, v ktorom sa pôjde na ostrú! V pomere štyria na jednu sa predstavia obľúbené tváre showbiznisu…

Účinkujú: Adela Vinczeová, Vladimír Kobielsky, Filip Tůma, Marek Fašiang a Adam Bardy
Dĺžka predstavenia: 90 minút

Viac info na: www.ugreskov.sk