Všerocková skupina Secret Session a Divadlo Štúdio tanca (DŠT) vás pozývajú na výnimočné spojenie pestrej gitarovej hudby s podmanivým súčasným tancom.

Odtiene bluesu, progresívneho rocku, psychedélie so štipkou folku sa v tento večer stretnú s tanečníkmi šiestich rôznych národností, ktorí svojím pohybom vytvoria k dynamickej hudbe kapely rovnocenného partnera. Aby toho nebolo málo, všetko toto bude ponorené do tekutého svetla naživo prúdiaceho z meotaru za pomoci farieb, olejov a iných tajných prísad. Zaznejú autorské piesne z debutového albumu Fish Flying, ako aj nové, ešte nenahraté kompozície. Dôraz bude na atmosféru, feeling a úprimnosť. Tóny s názorom a invenciou blízke kvetinovej ére z prelomu šiestej a siedmej dekády minulého storočia pretlmočí do súčasného tanca umelecký súbor DŠT.

Účinkujú: Julie Charalambidou (Cyprus), Felipe Valera (Španielsko), Bartosz Przybylski (Poľsko), Laura Carolina Garcia (Čile), Jason Yap (Malajzia), Tibor Trulik (Slovensko), Michaela Mirtová (Slovensko)

Viac informácií o podujatí nájdete na Facebooku.