Autorská spoveď dvanástich študentov a študentiek herectva AKU BB o ich túžbach, snoch a sračkách.

Jeden režisér, jeden scénograf, dvanásť študentov a lockdown v BB, ktorí zintenzívnil cestu objavovania seba samého, odkrývania tajných plánov, skrytých radostí i vnútorných bolestí.
V inscenácii sa fajčia elektronické cigarety, vystupujú tam klauni, zombíci aj nízkorozpočtová verzia mužskej strip show. Skúmajú sa limity ľudských túžob, hranice hereckých možností a vyjadruje sa absolútna nechuť študentov ukončiť školu a nastúpiť za pokladňu v supermarkete. Nehovorí sa len o mŕtvych, čo nás opustili, ale aj o živých, ktorých sme opustili my. Inscenácia je veľmi chudobná, napriek tomu sa diváci ocitnú v akváriu, v afrike aj na východniarskej svadbe. Len dvanásť študentov, dvanásť stoličiek a dvanásť batohov, v ktorých máme nakúpené.

Existuje život po smrti? Kedy zomriem? Kto naozaj som? Som tu užitočný? Som plodný? Kde je Blažej? To je len pár otázok, na ktoré nepoznáme odpoveď, ako ako sa hovorí: „Si herec, tak zahraj!“

Na predstavenie je potrebná rezervácia prostredníctvom mailu na divadlo@aku.sk, alebo telefonicky na čísle 0908 669 932

Predstavenie prebehne v režime OP, pred vstupom je potrebné sa preukázať. Vstupné na predstavenie je dobrovoľné. Prispieť môžete pri vstupe do štúdia do označenej pokladničky.