Do Zvolena, a to hneď pred tisícky divákov, prichádza veľkolepá bojová show. DFN 7 bude eventom roka 2022 v tomto regióne a fanúšikovia sa môžu tešiť na zápasy thajského boxu v malých MMA rukaviciach a zápasy pod pravidlami MMA za sprievodu svetovej audiovizuálnej show, ktorú zabezpečuje Ministry of Fun.

Po rokoch sa na domácu scénu vracia legenda bojových športov a 11-násobný šampión viacerých svetových prestížnych organizácii Vladimír „Dracula“ Moravčík. Na Zimnom štadióne vo Zvolene sa v MMA predstavia okrem neho aj profesionálny vojak ozbrojených síl SR Marek Mazúch, Radek „Ruchy“ Roušal so 100 % DFN bilanciou (5 víťazstiev z 5 zápasov), Juraj „Big Foot“ TuturaAndreas „Snoopy“ Čehovský, Pepa „The Prodigy“ Talafous, Štefan Mészároš a domáci Richard „Apache“ Dobrotka.

DFN zároveň pre svojich fanúšikov pripravuje aj dve veľké prekvapenia na fightcard, ktoré oznámi postupne.  Podujatie DFN 7 sa bude konať 18. júna na zimnom štadióne vo Zvolene so začiatkom o 18:00 h. Predpredaj lístkov na tribúny je už spustený.