Mladý hudobník Dávid Bílek pochádza z Banskej Bystrice. Pred pár rokmi sa stal historicky prvým dvojnásobným absolútnym víťazom Slovenských konzervatórií v hre na klasickú gitaru. Zvíťazil v prvom ročníku Viva ulica v rámci projektu Viva Musica 2017.

Za jeho úspechy mu bola ministrom kultúry udelená Cena sv. Gorazda a bol jedným z dvoch študentov, ktorí boli v roku 2017 prijatí na štúdium klasickej gitary na prestížnej škole JAMU v Brne. Pre Bystričanov si prichystal špeciálnu One Man Show, exkluzívny koncert na ktorom zahrá len on so svojou gitarou. Počas koncertu zaznejú svetové hity Led Zeppelin, Beatles či Metallica v osobitom inštrumentálnom flamonco štýle, ale aj jeho autorské piesne z debutového albumu 11:11, či EP Spoza Stola pri ktorých si budete môcť zaspievať, zatlieskať a ak sa na to budete cítiť aj zatancovať…

Bude to zaručene nezabudnuteľný koncert s príjemnou atmosférou, na ktorý len tak nezabudnete. Obyvateľom Banskej Bystrice sa koncertom v akustickom prevedení predstaví 17. marca od 19:00 h. Vstupenky dostupné na tomto odkaze.