Veľkolepý koncert skupiny Arakin spolu s Luciou Bílou na banskobystrickom Amfiteátri sa uskutoční v sobotu, 6. júla. Pred zlatým klincom večera sa predstavia zaujímaví hostia.

Arakain ako jedna z legiend českého metalu, prídu s novým CDčkom Jekyll&Hyde, s Luckou Bílou zahrajú svoje staršie legendárne skladby, priložia aj AC/CD, a aby toho nebolo málo, patrilo sa aby bystrický amfík jednohlasne zaspieval „Živió“ sympaťákovi Jirkovi Urbanovi, ktorý oslávi práve v ten deň svoje okrúhle narodeniny.

Švédski Amaranthe s krehkou Elize Ryd zahrajú svoj set tesne pred Arakainom. Užijete si ich najznámejšie skladby z už veľmi úspešnej kariéry.Tanja prinesie prierez svojich hitov a samozrejme aj nové skladby.

Symfobia sa od roku 2015 etablovala na symfonicko-rockovom, alebo metalovom trhu a po zmene na poste druhej speváčky (príchod Simonky Janovičovej prednedávnom) prídu predstaviť svoj prierez tvorby, skladby z 1. a 2. albumu. Rebelsky otvoria koncert štavnatým hardrockom tvoreným svojimi vlastnými skladbami a možno aj nejakou prebranou hitovkou.

Brány amfiteátra budú otvorené pre verejnosť od 15.00, aby sa fanúšikovia zorientovali v stánkoch s tričkami, občerstvením, našli si svoje miesto na sedenie a od 16.00 začne veľký kolotoč zábavy vystúpením Rebelsky.

Program

16:00 – 16:40 RebelSky
17:10 – 18:00 Symfobia
18:30 – 19:30 Tanja
20:00 – 21:20 Amaranthe
21:50 – 23:00 Arakain + Lucie Bílá

Lístky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal. Imformácie o koncerte nájdete aj na Facebooku.