Ja, Zloduch beží už druhý týždeň v Europa Cinemas, ale ak sa na tento skvelý animovaný film v 3D od tvorcov Doby ľadovej vyberiete od dnešného dňa, Europa Cinemas a BBonline.sk vám za to dajú tričko s Mimoňom.

Že neviete, kto sú Mimoni? Tak to je prvý dôvod, prečo by ste mali zavítať do kina na film Ja, zloduch. Hlavný hrdina Gru je ukrutný záporák, ktorý sa nezastaví pred žiadnou zlobou, na druhej strane vie byť ale nekonečne zábavný. Aj prostredníctvom armády žltých pomocníkov, Mimoňov. Udržať sa na špici svetového zločinu je poriadna fuška. A pretože si na post verejného nepriateľa číslo jedna brúsi zuby Gruov najväčší oponent Vektor, rozhodne sa tento zloduch pre doposiaľ nevídaný zločin. Ukradne mesiac! Áno, ten čo svieti na oblohe. Lenže zásadnú rolu v jeho plánoch hral zmenšovač, ktorý mu ukradol práve Vektor. Gru musí prísť na to, ako vniknúť do jeho prísne stráženého sídla a svoj vynález si vziať späť. Po mnohých márnych pokusoch to už skoro vzdá, keď pri jeho dverách zazvoní súrodenecké trio Margo, Edith a Agnes, ktoré zbierajú peniaze pre sirotinec, v ktorom žijú. V tej chvíli sa v Gruovej hlave zrodí ďalší z jeho mnohých diabolských plánov. Všetky tri dievčatká adoptuje a pošle ich zaklopať na dvere Vektorovho sídla…

Ako bude prebiehať naša súťaž? Choďte od dnes do Europa Cinemas na film Ja, zloduch v 3D (program kina tu…)- potom nám váš lístok pošlite na sutaz@bbonline.sk odfotený, alebo naskenovaný a prvých 20 z vás čaká tričko s Mimoňom! Nezabudnite dopísať vaše meno a telefónne číslo.

[youtube MSAuxfx4Z7g 560 340]