Najbližší týždeň nás čakajú teploty okolo nuly, snežiť síce bude, no menej. Najviac sneženia očakávame v utorok a stredu.

Pondelok (22.1.) bude polojasný. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od -8 do -3 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota vystúpi na -1 stupeň Celzia.

Utorok (23.1.) sa počasie začne kaziť a začne snežiť. Ranná teplota sa má pohybovať od -7 do -3 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo nuly.

Streda (24.1.) veľa zmeny neprinesie. Mnoho oblačnosti a snehové prehánky budú najmä počas obeda. Ranná teplota sa bude pohybovať od -4  do -2 stupne Celzia. Teplota vzduchu cez deň bude opäť na úrovni nuly.

Štvrtok (25.1.) sa počasie trochu vyjasní. Tento deň sa bude niesť v znamení polojasnej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných mínus troch až do najvyššej dennej teploty plus tri stupne Celzia.

Piatok (26.1.)  má byť oblačný, opäť aj so snehovými prehánkami. V skorých ranných hodinách budú -2 stupne Celzia, najvyššia denná teplota vzduchu vystúpi na plus 2 stupne Celzia.

Sobota (27.1.) bude zamračená počas celého dňa, no snežiť by už nemalo. Zatiaľ čo ráno ešte budú teploty okolo -3 stupne Celzia, poobede teplota vystúpi na 4 stupne.

Nedeľa (28.1.) sa počasie zlepší, prevládať bude polojasná obloha. Teploty budú od -3 do 3 stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.