Quantcast

Jar začala a počasie to potvrdzuje. Prvé jarné dni Banskej Bystrici prinesú príjemné teploty vzduchu. S blížiacimi sa sviatkami jari navyše stúpnu už k príjemným denným hodnotám aj nad desať stupňov Celzia.

plese

Pondelok (21.3.) prinesie jasnú oblohu alebo len malú oblačnosť. Najnižšia ranná teplota sa bude pohybovať v rozmedzí od -1 do +1 stupňa Celzia. Najvyššia denná teplota má byť od +9 do +11 stupňov Celzia.

Utorok (22.3.) bude počas dňa prevažne veľká, ráno a večer o  niečo menšia oblačnosť. Ráno očakávame teplotu vzduchu od 0 až do -2 stupňov Celzia. Počas dňa sa teplota vzduchu ohreje na +8 až +10 stupňov Celzia.

Streda (23.3.) má byť zrána polojasno, no už v čase okolo bude obloha zamračená. Najvyššia denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu plus deväť stupňov Celzia. Ráno očakávame najnižšiu teplotu vzduchu okolo mínus jeden stupeň Celzia.

Štvrtok (24.3.) prinesie ráno teploty len mierne nad nulou, počas dňa stúpnu na hodnoty okolo siedmich stupňov. Obloha bude počas dňa prevažne jasná.

Piatok (25.3.), sviatočný deň, bude v znamení oblačného dňa s maximálnou dennou teplotou vzduchu plus deväť stupňov Celzia. Minimálna ranná teplota vzduchu bude mínus jeden stupeň Celzia.

Sobota (26.3.) bude polooblačná a s príjemnými rannými, ale aj dennými teplotami vzduchu. Najnižšia ranná teplota sa bude pohybovať na úrovni plus päť stupňov Celzia. Počas dňa sa vzduch môže ohriať na hodnotu plus dvanásť stupňov Celzia.

Nedeľa (27.3.) má so sebou priniesť prevažne jasnú oblohu. Najvyššia ranná teplota vzduchu mierne poklesne, a to na úroveň +4 stupne Celzia. Cez deň by maximálna denná teplota vzduchu nemala prekročiť +13 stupňov Celzia.

Ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.