V nasledujúcom týždni nás spočiatku čaká teplejšie počasie s premenlivou oblačnosťou, ktoré ku koncu týždňa vystrieda zvýšená oblačnosť a pokles teplôt. Počas týždňa môže najvyššia denná teplota prekročiť aj +20 stupňov Celzia. Celý týždeň by mal byť bez dažďových zrážok.

Pondelok (8.4.) bude prevažne jasný, miestami s malou oblačnosťou. Najnižšia ranná teplota sa bude pohybovať na úrovni +5 až +7 stupňov Celzia, pričom najvyššia denná teplota môže stúpnuť až nad 20 stupňov Celzia.

Utorok (9.4.) bude v znamení oblačnej, až zamračenej oblohy, z ktorej však nezaprší. Ranné teploty sa budú pohybovať na úrovni siedmich stupňov Celzia. Cez deň môžeme očakávať teploty na úrovni +17 až +19 stupňov Celzia.

Streda (10.4.) prinesie pokračovanie oblačnosti na oblohe. Ranné teploty budú pod desiatimi stupňami Celzia. Najvyššia denná teplota sa môže vyšplhať na +17 stupňov Celzia.

Štvrtok (11.4.) už bude v znamení mierneho ochladenia. Obloha bude hlavne cez deň prevažne zamračená. Teplota bude ráno na úrovni siedmich stupňov Celzia a cez deň sa bude pohybovať od +14 do maximálnych +17 stupňov Celzia.

Piatok (12.4.) bude oproti prvým dňom týždňa chladnejší a obloha bude počas celého dňa zamračená. Ranné teploty klesnú pod 5 stupňov Celzia, pričom najvyššie denné teploty budú len na úrovni od +7 do +9 stupňov Celzia.

Sobota (13.4.) bude opäť chladná. Oblakov bude oproti predošlým dňom menej, ale okolo obeda bude prevažne zamračené. Ranné teploty sa budú pohybovať okolo piatich stupňov Celzia a cez deň sa teplota vyšplhá maximálne na +9 stupňov Celzia.

Nedeľa (14.4.) bude opäť v znamení miestami zamračenej oblohy. Ranné teploty ostanú na hranici piatich stupňoch Celzia a tie denné sa môžu dostať maximálne na +10 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.